• 0212 661 53 53 9.Kısım Atrium Çarşısı No:146 Ataköy,Bakırköy,İstanbul
Gelişmiş Arama
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

FOLDHOME

Bir NEF keşfi olan Foldhome, Türkiye’de ve dünyada ilk defa NEF tarafından uygulanmaktadır. Bir evin ya da ofisin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı üniteler yaratan Foldhomesistemi, 5.000 m2‘lik bir evin ya da 23 odalı bir ofisin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır.

Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri kullan-ödesistemidir. Bu sistemde, kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmez. Foldhome sistemiyle,evinize veya ofisinize sığmayacak ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, PlayStation odası, özel sinema gibi alanlar istediğinizde sizin olur, istemediğiniz anda ise size boş yere masraf olmaz.

♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦  ♦♦♦♦♦

FOLDOFFICE

Foldoffice sistemi ihtiyaca göre istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Foldoffice,ofis sahiplerini ihtiyaç duymadıkları halde metrekarelere mecbur kalıp daha fazla kira ödemekten kurtarıyor. İhtiyac duyulan fakat 1000m2 ve daha büyük ofislerde bile bulunmayan olanaklar, en küçük m2’ye sahip ofislere bile sunuluyor.

İlanları Karşılaştır