• 0212 661 53 53 9.Kısım Atrium Çarşısı No:146 Ataköy,Bakırköy,İstanbul
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

İletişim

Nef22 Ataköy / Bayraktar Gayrimenkul

0212 661 66 60
Ataköy 9.Kısım Atrium Çarşısı No:192 Bakırköy İstanbul

SATIŞ VE KİRALAMA OFİSİNİZ BAYRAKTAR GAYRİMENKUL

0212 661 53 53

BAYRAKTAR GAYRİMENKUL OLARAK BİZ

           2001 Yılında kurulan  ‘’ Bayraktar Gayrimenkul ‘’ emlak yatırım şirketi; sektöre girdiğinden bugüne kadar, emlak pazarlama yöntemlerinde birçok meslektaşına örnek oldu.

           Başlarda Emlak Konut projesi olan Ataköy bölgesinde kiralık ve satılık gayrimenkul işlemlerine başladı. Daha sonra, Halkalı Toplu Konutları, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’ye kadar uzadı.

           Bugün yoğun olarak Ataköy Novus Residence, Ataköy Konakları, Avrupa Konutları, Nef22 Ataköy, Ataköy Selenium, Ataköy Towers, Nish Residence, Sea Pearl, Yalı Ataköy, İkitelli OSB, Bahçeşehir gibi projelerde aktif gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyor.

           Tolga Bayraktar; sektör ile alakalı tüm eğitimleri almasına rağmen, sadece almış olduğu eğitimleri mesleğine yansıtmadı.  Kendi kişiliği ve kendi etik kurallarını da birleştirerek, sektörde güven ve hizmet ilişkisini birleştirdi.

Sloganımız olan ‘’ Önce Güven, Sonra Hizmet’’ bu anlayış ile ortaya çıkmıştır.

Sloganımız sizlere neyi anlatıyor ???

Önce Güven

 • Firmamız; gizliliğe çok önem verir; asla kişisel bilgileriniz ifşa edilmez, referans olarak kullanılmaz.
 • Firmamız; günün rayicinden mülkünü pazarlar; kendi çıkarları için yanlış fiyat politikası ile pazarlama yapmaktan kaçınır.
 • Firmamız; satış bedelinin üzerine ilave rakam eklemez; mülk sahibinin istediği rakam ile pazarlar ve karşılıklı görüşülmesini sağlar.
 • Firmamız; kiralanmasını istediğiniz mülkü; kendi mülkü gibi hissederek kiraya verir, bu anlayışa göre kiracı adaylarını seçmeye çalışır.
 • Firmamız; ülkemizin örf, âdet ve geleneklere bağlıdır;  yurt dışı emlak markalarının, gayrimenkul pazarlama politikasını örnek almaz.
 • Firmamız; kanunun belirlediği komisyon rakamın üzerinde bedel istemez.
 • Firmamız; Kendi adına kaparo almaz.
 • Firmamız; Yer gösterme formu imzalatmaz.

Sonra Hizmet

 • Firmamız; Alım- Satım İşlemlerinde bitaraf olmaz, tapunuz size teslim edilinceye kadar tüm işlemleri yürütür, size sadece bir kaç imza işlemi bırakır.
 • Firmamız kiraya verdiği mülkleri sürekli takip eder. Her yıl kira artışı takibinden tutun aidatlara, komşu şikayetlerine kadar mülkünüzü takip eder.
 • Firmamız; kiraya verdiği veya satımını yaptığı mülkün kayıtlarını en az 10 yıl saklı tutar; 10 yıl önceki kiracınızın bilgilerine bizden ulaşabilirsiniz.
 • Firmamız; kira takibi, aidat takibi, elektrik ve doğalgaz aboneliği desteğinden, kira artış ve kontrat yenilemesi işlemlerinden, tadilat ve tamirat işlemlerine kadar birçok konuda sorunsuz hizmet verir

‘’ Önce Güven, Sonra Hizmet’’

BAYRAKTAR GAYRİMENKUL olarak biz;

Emlakçılığı her şeyden önce bir meslek olarak görmüş ve bu düşünce ile hareket edip, mesleğimizi 18 yıldır profesyonellik ile sürdürmekteyiz. Ekibimiz mesleğin gerektirdiği tüm eğitimleri almıştır.

Bu sebep ile, satılması için bize gelen mülkünüzü en iyi şekilde pazarlamasını iyi bildiğimiz gibi, satın almak istediğiniz mülkü de, yine en uygun koşullarda sizlere sunmayı da garanti ederiz.

Ayrıca,

Kiralanmasını istediğiniz mülkünüze, sizin gibi bakacak, kirasını zamanında ödeyecek, kiracı profillerini bulmak da bizim işimiz.

Kiracımız olarak da, yine size en uygun kira ve kiralanabilir kalitedeki  gayrimenkulü bulmak da bizim işimiz.

Bayraktar Gayrimenkul, 19 Yılda 7.000 Adetin Üzerinde İşlem Yaparak Bölgesinde En Çok İşlem Yapan Emlak Ofisidir. 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Bayraktar Gayrimenkul Ailesi

………………………………………………………………………………………

Bayraktar Gayrimenkul İşletme Sahibi

Tolga Bayraktar

İstanbul Umum Emlakçılar Odası

Bakırköy Bölge Temsilcisi’dir

Ataköy Emlak Müşavirleri Derneği (ATEMDER )

Yönetim Kurulu Başkanı’dır

DİĞER PROJELER

logolar

www.atakoykonaklar.com   www.novusatakoy.com  www.nishresidence.com  www.towersatakoy.com   www.atakoynivo.com   www.avrupakonutlarıatakoy.net   www.atakoyselenium.net  www.yaliatakoy.net  www.atakoyroute.com  www.seapearl-atakoy.com www.nef22atakoy.com

Bize Ulaşın

İlanları Karşılaştır