• 0212 661 53 53 9.Kısım Atrium Çarşısı No:146 Ataköy,Bakırköy,İstanbul
Gelişmiş Arama
Gelişmiş Arama
Daha Fazla Arama Detayı
bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Sokak İsimleri Değişiyor

Gönderen bayraktar üzerinde 4 Mart 2016
| 0

5 Şubat tarihli belediye meclis kararıyla Şenlikköy Mahallesi’ndeki Işık Sokak ve Işık Çıkmazı Sokak isimlerinin değişikliği onandı. İsim değişikliğiyle ilgili Şenlikköy Mahalle Muhtarı Mümin Savaş Göktaş’a soru sorduğumuzda ise kendisine isim değişiklikleriyle ilgili henüz bir bilgilendirme yapılmadığını ve konuyla ilgili konuşamayacağını söyledi.
Şenlikköy’de ismi değişen sokakta oturanlara isim değişikliği ile ilgili soru sorduğumuzda ise, isim değişiklikleriyle ilgili karardan haberdar olmadıklarını, değişiklikle ilgili görüşünüzün alınması gerekmez mi sorumuza ise “Bizleri adam yerine koyan mı var. Bizi yönetenler diledikleri gibi bizim adımıza oturdukları yerden karar veriyor. Buna demokrasi, buna şeffaf yönetim diyorlar. Diyelim ki bizi yok sayıyorlar, en azından mahallemizin muhtarı var onu bilgilendirseler, o da bizi bilgilendirir yetkilileri ona göre uyarır” diyorlar.
Değişiklik, Bakırköy Belediye Meclisi’nin 7. Seçim dönemi 4. Toplantı yılı 2018 senesi Şubat ayı olağan meclis toplantısının 5 Şubat 2018 pazartesi gününe ait birleşiminde gerçekleşti.
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü başlıklı Şenlikköy Mahallesi Işık Sokak isminin Güneş Sokak, Işık Çıkmazı Sokak isminin ise Yıldız Sokak olarak değiştirilmesi hakkındaki evrakın harita komisyonuna havalesi oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.

www.atakoygazete.com.tr

Cevap Yaz

İlanları Karşılaştır